Acıbadem Bakırköy Hastanesi

  • Home
  • Acıbadem Bakırköy Hastanesi
Acıbadem Bakırköy Hastanesi - Op. Dr. Muhammet Dilber

Acıbadem Bakırköy Hastanesi

Türkiye’nin en iyi cerrahi donanımlı hastaneleri arasında yer alan hastane, ulusal ve uluslararası hastalara hastanede kaldıkları süre boyunca en konforlu ve kaliteli hizmeti sağlayan Acıbadem Bakırköy Hastanesi’dir.

Sadece Türkiye’deki bazı üst düzey kliniklerde bulunan en gelişmiş medikal turizm ve cerrahi tesislerine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda burun estetiği ameliyatı maceranızın her adımında tamamen memnun hissetmenizi sağlayan çok dilli personele sahiptir.

Acıbadem Bakırköy Hastanesi - Op. Dr. Muhammet Dilber
See Location

Rooms

Acıbadem Bakırköy Hastanesi, hasta ve aile bireylerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış 54 standart odaya sahiptir. Odalarımızda ayrıca hastalarımızın refakatçileri için yatağa dönüşebilen bir kanepe ile hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak cihaz ve gereçler bulunmaktadır. Odalarımızda yatak başı ve metal korkuluklarda hemşire çağırma butonu, tuvalet ve banyolarda düşmeyi önleyici acil çekme ipi ile televizyon, internet, özel kasa, minibar, gazete servisi ve çalışma masası gibi çeşitli hizmetler bulunmaktadır.

PARKING
ATM
Starbucks
daha fazla bilgi için
Acıbadem Bakırköy Hastanesi - Op. Dr. Muhammet Dilber

RANDEVU ALIN

veya

BİZİ ARAYIN

+90 (212) 442 66 99