افضل دكتور تجميل الانف

Estetik burun ameliyatı yaptırmak isteyen hastaların en çok sorguladıkları ve araştırdığı konuların başında “ en iyi burun estetiği yapan doktor kimdir? “ sorusudur. En iyi burun estetiği ameliyatı yapan doktoru araştıran ve doktorlar hakkında çevrelerinden tavsiyeler alan hastaların belli hususlara dikkat etmesi gerekmektedir. Estetik burun ameliyatı diğer bilinen ismiyle rinoplasti ameliyatları estetik operasyonlar arasında en zor ameliyatlar olarak bilinmektedir. Türkiye içinden ve yurtdışından bir çok insan burun estetiği ameliyatı yaptırmak için ülkemizi özellikle İstanbul’daki burun estetiği yapan doktorları tercih etmektedir. Hastaların İstanbul’u ve ülkemizi tercih etmelerinin başında gerek KBB gerekse plastik cerrahların işlerini iyi yapmaları ve çok tecrübeli olmaları gerekse burun estetiği fiyatlarının diğer ülkelere göre daha uygun olması gelmektedir.

O halde “ben en iyi burun estetiği doktorunu nasıl bulurum? ” diyorsanız aşağıda yazılan sorulara cevaplar arayarak kendinize yön verebilirsiniz.

Burun estetiği yaptırmayı düşündüğünüz doktoru mutlaka araştırın

Ameliyat olmayı düşündüğünüz doktoru sosyal medya siteleri ve forumlardan araştırın. Burun estetiği ameliyatı yaptırmış olan tanıdıklarınızın fikirlerinden yararlanın.

Burun estetiği ameliyatlarında uzmanlaşmış doktorları tercih edin

Estetik ameliyat ile birlikte burnunuzda bulunan fonksiyonel problemlerin (burun tıkanıklığı, nefes alamama, burun kanaması, geniz eti ve bademcik sorunu, sinüzit rahatsızlığı vb.) çözülmesini de istiyorsanız doktor tercihinizi ona göre yapınız. Burun estetiği ameliyatlarını hem Kulak Burun Boğaz – Baş ve Boyun Cerrahları hem de Plastik Cerrahlar yapmaktadır. Fakat burnunuzdaki yukarda yazdığımız fonksiyonel problemlerin çözümü için mutlaka KBB Uzmanlarını tercih etmelisiniz.

Doktor tecrübesi çok çok önemlidir.

Tercih edeceğiniz doktorun tecrübesi alanında çok sayıda ameliyat gerçekleştirmiş olması

Bazı KBB uzmanları özellikle kendilerini burun estetiği gibi özel bir alanda geliştirmektedir bu ise estetik burun ameliyatı yaptırmak isteyen hastalar için büyük bir avantajdır. Kendisini burun estetiği alanında geliştiren doktorlar bu alandaki teknolojik gelişmeleri daha iyi takip edebilmekte ve bu yenilikleri burun estetiği ameliyatlarında uygulamaktadır.

Open chat
Need Help ?
Hi,
I can inform you about rhinoplasty procedure in Turkey. Do you need help ?