Open

Hakkımızda

Hakkımızda

Op. Dr. Muhammet Dilber

Estetik cerrahların çoğunluğu vücudun bir çok alanında estetik uygulamalar gerçekleştirirken, biz farklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Yalnızca bir alana odaklanarak gerçek ustalığın ortaya çıkacağına inanıyoruz. Burun estetiği operasyonlarına odaklanan DİLBER, sağlık ve estetik kaygılarla ameliyat olmayı düşünen ve kaliteden ödün vermeyen seçici bireyler için önde gelen seçim haline geldi. Basitçe söylemek gerekirse: Yaptığımız en iyi şey burun estetiği olduğu için en iyiler arasındayız.

Burun Estetiği veya rinoplasti, estetik amaçlı olarak burun şeklinin düzeltilmesi için tüm dünyada en sık yapılan estetik operasyonların ilk sırasındadır. İnsan sosyal bir varlıktır. Hayatımızın en önemli kısımları insanlar ile kurduğumuz ilişkilerden oluşmaktadır. İş hayatımızda, aile yaşantımızda, akrabalık ilişkilerimizde, yolculuklarda, düğünlerde, cenazelerde hep insanlarla yüz yüze bulunuruz.

Dr. Dilber

Uludağ Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldu. Aynı üniversitenin Kulak Burun Boğaz bölümünde ihtisasını başarıyla tamamladı. Uzmanlık eğitiminin ardından İstanbul’a geldi. Beş yıl boyunca Özel Safa Hastanesi ve Etiler Entrium Kulak Burun Boğaz merkezinde çalıştı. Operasyonlarını Safa Hastanesi, Acıbadem Hastanesi ve Amerikan Hastanesinde gerçekleştirdi.

DEVAMI

Hi, How Can We Help You?