Open

Dr. Dilber

Dr. Dilber

KULAK BURUN BOĞAZ BAŞ VE BOYUN CERRAHI

Op. Dr. Muhammet DİLBER

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı Üniversitenin Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı uzmanlık eğitimini başarıyla tamamladı. Uzmanlık eğitiminin ardından İstanbul’a geldi. Beş yıl Safa Hastanesi ve Etiler Entrium kulak burun boğaz merkezinde çalıştı. Operasyonlarını Safa Hastanesi, Bakırköy Acıbadem Hastanesi ve Amerikan Hastanesi’nde gerçekleştirdi.
Bu süre zarfında kendi branşında farklı 7000 civarında başarılı ameliyat gerçekleştirdi. Başta burun estetiği olmak üzere, horlama ameliyatları, çocuk kulak burun boğaz ameliyatları, klasik veya balonlu sinüzit ameliyatları, kepçe kulak ameliyatları, kulak zarı ameliyatları, baş dönmesi, kulak çınlaması ve alerjiler başta olmak üzere yurt içinde birçok saygın uzmanla ortak konuları gerçekleştirdi.

Her yıl yurtiçinde ve yurtdışında düzenlenen kulak burun boğazla ilgili ve branşı ile alakalı estetik operasyonlarla ilgili kongre, seminer ve kursları düzenli olarak takip etmektedir. Kulak burun boğazla ilgili yurtiçi ve yurtdışı yayınları bulunmaktadır. Türk Tabipler Birliği, İstanbul Tabip Odası, Türk Kulak Kurun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi derneği, Avrupa yüz estetik cerrahisi derneği, Avrupa alerji ve immünoloji derneği üyesidir.

Hi, How Can We Help You?